Kategorie blog
Blog
Ilustracja w literaturze dziecięcej

Książki dla dzieci charakteryzują się kolorowymi obrazkami. W zasadzie nie istnieje literatura dla najmłodszych bez ilustracji. A im młodszy czytelnik, tym silniejszy i większy związek obrazów ze słowami, tak że bez wysiłku daje się zauważyć przewagę ilustracji nad tekstami.

Pakiet 3 książek dla dzieci pomocniczych w terapii logopedycznej i ćwiczeniach ortograficznych

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 75,00 zł 75.00
ilość 1
dodaj do przechowalni

Opis

"Co tkwi w rzodkwi""Sum Wąsaty i inne logopedyczne tematy" oraz "Pary nie do wiary" to książki pomocnicze w terapii logopedycznej Urszuli Kozłowskiej. Autorka, poprzez wiersze łamiące języki, szumiące, szeleszczące i zgrzytające, pomaga m.in. prawidłowo wymawiać "r" lub oduczyć seplenienia. Utwory stwarzają wspaniałą okazję do logopedycznych zabaw usprawniających narządy mowy. Zalecamy cmokanie, parskanie, dzwonienie jak dzwonek, gwizdanie, powtarzanie trudnych sylab. Dzięki temu wiersze pozwalają dzieciom na rozwój słuchu fonematycznego, który leży u podstaw rozumienia wypowiedzi ustnych, umożliwiając prawidłowy odbiór i różnicowanie dźwięków mowy.
Ale to nie tylko trening z wierszykami o praktycznym zastosowaniu. Dzieciom spodobają się ich bohaterowie oraz piękne kolorowe ilustracje Renaty Krześniak.
Do książek dołączane są audiobooki z wierszami czytanymi przez Emiliana Kamińskiego, Zbigniewa Wodeckiego oraz Anetę Todorczuk-Perchuć.

pomaganie_kupowanie
Pomaganie przez kupowanie - każdy zakup to wsparcie działalności statutowej Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
. Produkty, które sprzedajemy są wydawnictwami Fundacji lub darami otrzymanymi od jej hojnych Darczyńców. Zapraszamy do zakupów i pomagania w ten sposób Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Opinie o produkcie (0)

Nowości
Twórcy Wizerunku Polonii tom II
Twórcy Wizerunku Polonii tom II
60,00 zł
1
Anatomia życia. Sukces
Anatomia życia. Sukces
40,00 zł
1
Twórcy Wizerunku Polonii tom I
Twórcy Wizerunku Polonii tom I
60,00 zł
1
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl