Kategorie blog
Blog
Ilustracja w literaturze dziecięcej

Książki dla dzieci charakteryzują się kolorowymi obrazkami. W zasadzie nie istnieje literatura dla najmłodszych bez ilustracji. A im młodszy czytelnik, tym silniejszy i większy związek obrazów ze słowami, tak że bez wysiłku daje się zauważyć przewagę ilustracji nad tekstami.

Nowe obrazy w ofercie - każdy może stać się koneserem sztuki

Poszerzyliśmy ofertę obrazów olejnych, akrylowych oraz akwareli. Zachęcamy do zakupów. Obrazy są w atrakcyjnych cenach i na pewno każdy znajdzie coś, co mu się spodoba, a zarazem nada wyjątkowego charakteru jego wnętrzu.
Obrazy olejne mamy podzielone na następujące kategorie: architektura, krajobrazy, martwa natura, portrety, różne.
W kategorii obrazy akrylowe można znaleźć dzieła m.in. Leszka Wieczorka, absolwenta Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu, specjalizacji w zakresie malarstwa sztalugowego i plakatu, uczestnika licznych wystaw malarskich i konkursów w kraju i za granicą, wyróżnianego nagrodami za plakaty, grafikę i malarstwo.
Z kolei akwarele to dzieła m.in. Sergiusza Grudkowskiego, Stanisława Russa, czy Marty Rozwadowskiej. Pastelowe barwy i przepiękne polskie krajobrazy doskonale wkomponują się w wystrój każdego wnętrza.

Nowości
Kalendarz z Myszką Norką 2021
Kalendarz z Myszką Norką 2021
25,00 zł
1
Twórcy Wizerunku Polonii tom II
Twórcy Wizerunku Polonii tom II
60,00 zł
1
Anatomia życia. Sukces
Anatomia życia. Sukces
40,00 zł
1
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl